Clienți

Colaboratori și clienții nostri sunt agenți economici din diverse domenii de activitate, precum si instituții publice din judetul Alba, Hunedoara, Sibiu.

Publici:

ALBA

  • Municipiul Alba Iulia
  • Oras Abrud
  • Oras Campeni
  • Oras Zlatna
  • Comuna Albac
  • Comuna Bistra
  • Comuna Bucerdea Granoasa
  • Comuna Daia Romana
  • Comuna Intregalde
  • Comuna Jidvei
  • Comuna Ocolis
  • Comuna Posaga
  • Comuna Salciua
  • Comuna Sancel
  • Comuna Scarisoara
  • Comuna Sohodol
  • Comuna Spring
  • Comuna Sugag
  • Comuna Vadu Motilor
  • Comuna Vintu De Jos
SIBIU

  • Comuna Apoldu De Jos
  • Comuna  Atel
  •  Comuna Axente Sever
  •  Comuna Biertan
  •  Comuna Blajel
  •  Comuna Bradeni
  •  Comuna Brateiu
  •  Comuna Bruiu
  •  Comuna Loamnes
  •  Comuna Ludos
  • Orasul Miercurea Sibiului
  •  Comuna Mihaileni
  •  Orasul Ocna Sibiului
  • Comuna Pauca
  •  Comuna Rosia
  •  Orasul Saliste
  •  Comuna Seica Mare
  •  Comuna Slimnic
  •  Comuna Sura Mica
  • Orasul Talmaciu
  •  Comuna Valea Viilor
HUNEDOARA

  • Comuna Băcia
  • Comuna Băniţa
  • Comuna Buceş
  • Comuna Bucureşci
  • Comuna Bunila
  • Comuna Burjuc
  • Comuna Cerbăl
  • Comuna Densus
  • Comuna Dobra
  • Comuna General Berthelot
  • Orasul  Geoagiu
  • Comuna Ghelari
  • Comuna Gurasada
  • Comuna Hărău
  • Orasul Haţeg
  • Municipiul  Hunedoara
  • Comuna Ilia
  • Comuna Lelese
  • Comuna Lunca Cernii De Jos
  • Comuna Luncoiu De Jos
  • Comuna Orăştie
  • Comuna Orăştioara De Sus
  • Comuna Peştişu Mic
  • Comuna Pui
  • Comuna Rapoltu Mare
  • Comuna Simeria
  • Comuna Şoimuş
  • Comuna Topliţa
  • Comuna Toteşti
  • Comuna Veţel
  • Comuna Zam
Privati:
  • SC Mgm Constructii Generale SRL
  • SC Euro Consult&Development SRL
  • SC Trans Construct Import Export SRL
  •  SC Mano Sprint  SRL
  • SC Clau Sprint SRL
  • SC Ciserom SA
  • SC Montana Campeni SRL
  • SC Stratus Mob Expert SRL
  • SC Mondex Productie SRL
  • SC Florea Grup SRL
  • SC Newamport SRL
  •  SC New Star Costica SRL
  • SC Drupo SRL
  • SC Cedru Exploprest SRL
  • Poanta Rodica PFA
  • Bucur Nicolae „Elena ”PFA
  • Cutean Mihai Antoniu PFA
  • Chisu Mariana PFA
  • Costea Carmen Elena PFA
  • Novac Constantin Gheorghe PFA
  • Zepa Daniel II